top of page
Franchise 2

KULLANIM KOŞULLARI

LÜTFEN BU SİTENİN KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLE İNCELEYİN. Bu siteyi kullandığınızda bu koşulları kabul etmiş olacağınızdan bu koşullara tabi olmayı kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmayın. Koşullar, CAFFÉ  SO! SO! tarafından belirli aralıklarla değiştirilebilir, bu yüzden lütfen siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece her türlü değişikliği kabul ettiğiniz düşünüldüğünden, zaman zaman bu koşulları kontrol ediniz.

 

Herhangi bir yorum veya sorunuz olması durumunda, lütfen çekinmeden soru, sorun, düşünce, dilek ve şikayetlerinizi info@caffesoso.com adresinden bize e-posta yoluyla gönderin.

 

BU SİTEDE KB GIDA DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’ NE TESCİL EDİLMİŞ OLAN CAFFÉ  SO! SO! MARKASI İLE İLGİLİ DOĞRU VE ZAMANINDA BİLGİ SAĞLAMAK ÜZERE ÇALIŞIYORUZ, ANCAK SAĞLANAN BİLGİLERİN HER ZAMAN GÜNCEL OLDUĞUNU VEYA SİTENİN CAFFÉ  SO! SO!  İLE İLGİLİ MEVCUT BİLGİLERİN TÜMÜNÜ İÇERDİĞİNİ DÜŞÜNMEYİNİZ.

 

TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKA 

Aksi belirtilmedikçe, telif hakları, ticari takdim şekilleri, ticari markalar ve/veya

CAFFÉ  SO! SO! ve/veya alt kuruluşlarının ve iştiraklerinin ya da malzemelerini

CAFFÉ  SO! SO!’ ya lisanslamış diğer tarafların mülkiyetinde bulunan diğer fikri haklar gibi bu sitede bulunan tüm materyaller korunmaktadır.

CAFFÉ  SO!SO! ın açıkça hüküm verilmemiş tüm hakları saklıdır.

KİŞİSEL KULLANIM

Ziyaret etmek te olduğunu bu sitede yer alan her türlü materyalin sadece bilgi amaçlı kullanılması amaçlanmıştır. Bu sitedeki içerikleri ve materyalleri hiçbir şekilde çoğaltmayacağınızı, dağıtmayacağınızı, yayınlamayacağınızı, aktarmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, görüntülemeyeceğinizi ya da bunlardan başka işler türetmeyeceğinizi veya istismarda bulunmayacağınız kabul, beyan etmektesiniz. Bu sitede yer alan materyallerin tamamı veya materyallerin bir bölümünü, kullanıcı tarafından üçüncü taraflara kopyalanamaz, dağıtılamaz veya gösterilemez.  Bu sitenin herhangi bir bölümü kullanıcı tarafından yansıtılamaz veya bağlantı verilemez. Önceden yazılı izin olmaksızın, başka amaçla kullanım, çoğaltma ve dağıtım işlemine izin verilmez.  Bu haklardan herhangi birinin ihlal edilmesi, yasal işlemlerin yürütülmesine neden olacaktır. Sitedeki herhangi bir materyale yönelik tüm yetkisiz kullanımlar için ı korumayı, CAFFÉ  SO! SO!’nun işbu yetkisiz kullanımdan doğan zararlarını tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.

CAFFÉ  SO! SO!'ya telafisi mümkün olmayan zararlar verebilecek yetkisiz içerik kullanımı ve yetkisiz bir kullanım durumunda, kanun ve hakkaniyet çerçevesinde diğer hukuki çözümlere ek olarak CAFFÉ  SO!SO!’nun sizi siteyi kullanmaktan men edeceğini kabul etmektesiniz.

 

GERİ BİLDİRİM VE GÖNDERİLER

Yaptığınız içerik gönderileri için yegane sorumluluğun sizde olduğunu ve öyle kalacağını, yasa dışı, küçük düşürücü, kötü amaçlı veya müstehcen materyaller göndermeyeceğinizi kabul etmektesiniz. Siteye herhangi bir üçüncü kişinin telif hakkı, ticari marka, gizlilik ya da diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere, herhangi bir hakkını ihlal edecek bir şey göndermeyeceğinizi kabul etmektesiniz.

CAFFÉ  SO! SO!'ya olan ilginiz için minnettar olurken, geliştirmiş olabileceğiniz tasarım, ürün teknolojisi veya diğer önerilerinize ilişkin tescilli olduğunu düşündüğünüz hiçbir fikri kabul etmek istemeyiz ve kabul edemeyiz. Sonuç olarak, bu siteye her türlü materyali gönderdiğinizde, şu anda mevcut veya daha sonra tasarlanacak olsun, herhangi bir dağıtma, aktarma ve görüntüleme yöntemiyle ve herhangi bir yerdeki herhangi bir araçla bu materyallerin dağıtılması ve bu materyallerin kullanımı, çoğaltılması, değiştirilmesi, görüntülenmesi, aktarılması, uyarlanması, yayınlanması, tercüme edilmesi, bu materyallerden başka işler türetilmesine yönelik münhasır olmayan hak ve lisans telif hakkı ücreti talebinde bulunulmadan verilmiş olarak kabul edilir. Ayrıca, "telif hakkı dahilinde manevi haklar" olarak bilinen tüm haklardan feragat edildiğini garanti etmektesiniz.

BAĞLANTILAR

Sitedeki bazı bağlantılar, denetimimizde olmayan sitelere bağlanmanıza olanak sağlayabilir. CAFFÉ  SO! SO! bu bağlantıları yalnızca kolaylık olması açısından sağlamaktadır. Bir bağlantının görünmesi CAFFÉ  SO! SO!'nun onayladığını göstermez ve CAFFÉ  SO! SO! bağlanılan herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu değildir. Bu siteye erişime ilişkin riskler sizin sorumluluğunuzdadır.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

CAFFÉ  SO! SO!'nun çevrim içi ziyaretçilerimize ait bilgilerin toplanması, kullanılması veya saklanmasına ilişkin uygulamaları ve politikalarının açıklaması için lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

 

SORUMLULUK REDDİ

CAFFÉ  SO! SO!, web sitesi içeriklerindeki herhangi bir gecikme veya hata için veya buna bağlı olarak gerçekleştirilen herhangi bir eylem için size ya da herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu değildir.  Geçerli kanunlarca izin verildiği kadarıyla, CAFFÉ  SO! SO! bu sitedeki web bağlantıları aracılığıyla İnternet üzerinden diğer materyallere erişiminizden veya bu web sitelerindeki içerik kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı veya nihai kayıplardan sorumlu olmayacaktır. CAFFÉ  SO! SO! bu sitenin geliştirilmesinde uygun vasfı ve itinayı göstermiştir, ancak sitenin doğruluğunu, kullanılabilirliğini veya güvenilirliğini ya da bu sitedeki işlevlerin kesintiye uğramayacağını ya da hatasız olduğunu, bu sitenin veya sunucusunun virüs veya zararlı bileşenler içermediğini ya da CAFFÉ  SO! SO!'nun bilgisi dahilinde olsa dahi arızaların giderileceğini garanti etmez.

 

REŞİT OLMAYANLAR

CAFFÉ  SO! SO! ebeveynlerin çocuklarını çevrim içi olduklarında kontrol etmelerini önerir.

 

GEÇERLİ YASALAR

Bu hüküm ve koşullar Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarak düzenlenmiştir ve buna göre yorumlanacaktır, bu şartlara ve koşullara ilişkin ihtilaflar İngiltere hukuk mahkemelerinin yargısına tabidir. Yetkili mahkeme İstanbul Anadolu Mahkemesi ve İcra Daireleridir.

bottom of page